AGENT DEZVOLTARE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acest departament asigura cautarea spatiilor potrivite pentru extinderea societatii si infiintarea de noi sucursale.
- Aceasta acivitate este desfasurata coform directivelor interne ale societatii si in acord cu instructiunile Expansion Manager.
- In timpul cautarii, sunt respectate cerintele legate de locatia sucursalelor potrivite, dimensiunile lor, necesitatea reconstruciei etc
- Cu conditia ca Expansion Manager sa decida asupra potrivirii locului gasit, departamentul Branch Searching & Hiring incepe negocierile cu proprietarii si in cazul finalizarii cu succes a negocierilor si stabilirea chiriei, platii si perioadei de aviz, ulterior Departamentul Juridic pune la punct planul contractului de inchiriere si achizitie.

CERINTE

- experienta in domeniul imobiliar (reprezinta avantaj)
- experienta in negociere
- permis de conducere obligatoriu
- seriozitate
- loialitate
- disponibilitate program prelungit
- disponibilitate deplasari

BENEFICII OFERITE

- detalii in cadrul interviului