Agent de Vanzari Bucuresti

Creavita Food Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile de baza:
• Identifica Clientii noi și oportunitățile de creștere a business-ului;
• Creeaza, mentine si gestioneaza relatiile comerciale cu Clientii din domeniul Horeca;
• Intocmeste oferta de produse si o negociaza cu Clientii;
• Preia comenzile de la Client, transmite comenzile către departamentul de logistică și se asigură că produsele din comandă au ajuns la Client;
• Ramburseaza datoriile;
• Realizează planul de vânzări pe zona alocată.

CERINTE

Cerinţe față de candidat:
• abilități de comunicare și relaționare cu Clienții interni și externi;
• deținerea permisului de conducere (cat. B);
• studii superioare, preferabil în domeniul industriei alimentare.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:
• salariu fix si 50% bonus la indeplinirea targetului de vinzari;
• graficul de lucru, luni –vineri, 9:00-18:00;
• contract de locatiune automobil 800 lei si combustibil;
• oportunitati de crestere profesionala si in cariera.

Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (Polonia, România, Republica Moldova).
Activam in domeniul alimentar, comercializam produse alimentare si ingrediente pentru producerea alimentelor.