Agent de vanzari van-sell

SC CONFIDENTIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor companiei
- Vanzarea produselor si atingerea obiectivelor stabilite;
- Amplasarea produselor in raft la locatii;
- Cresterea numarului de locatii in care produsele sunt distribuite;
- Identificarea potentialilor clienti in zona alocata;
- Preluarea comenzilor de la clienti si onorarea acestora;
- Pastrarea unei bune relatii cu clientii.

CERINTE

• Experienta in vanzari de minim 1 an, sau mercantizare;
• Rezistenţă la stres.
• Capacitate de lucru în echipă, abilităţi de comunicare.
• Atitudine proactivă şi iniţiativă.
• Carnet de conducere: CATEG B

BENEFICII OFERITE

- CM
- Telefon & palm
- Salariu atractiv
- Comision din vanzari
- Auto full time

Societatea noastra este unic distribuitor in Romania al produselor: seminte de floarea soarelui, alune, alune de padure, fistic, porumb, batoane de diverse sortimente s.a., fabricate de TADIM GIDA MADDELERI din Istanbul, Turcia, produse 100% naturale, de o calitate ireprosabila. O lista completa a acestor produse precum si date despre fabricant le puteti gasi pe adresa : tadim.com.tr.
La ora actuala distribuim produse in Galati, Braila, Tulcea, Tecuci, Buzau, Constanta, Bucuresti, produsele Tadim devenind din ce in ce mai cunoscute pe plan national.