Agent de vanzari tipografie (formulare fiscale + role casa)

SC Tipografia Rezon SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Reprezinta compania in relatiile cu clientii
- Prospecteaza piata, identifica noi clienti, gestioneaza si largeste portofoliul de clienti
- Prezinta, promoveaza si vinde produsele companiei.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Experienta in vanzari de produse tipografice.
- Abilitati de negociere; capacitate de relationare interumana
- Carnet categoria B
- Prezenta fizica placuta, aspect ingrijit

BENEFICII OFERITE

Atractiva.

Tipografia Rezon, activa de 3 ani pe piata romaneasca, este specializata in tiparirea formulare personalizate, tipizate financiar-contabile, role pentru case de marcat. La baza performantelor Tipografiei Rezon se afla o echipa dinamica si profesionista, capabila sa realizeze cu succes orice comandă de produse tiparite. Punem la dispoziţia Dumneavoastră o ofertă larga, in masura sa satisfaca excelent cele mai exigente cerinte.