AGENT DE VANZARI-servicii televiziune digitala DTD- Jud. Dambovita si Bucuresti

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza si vinde serviciile de televiziune digitala in zona alocata
- identifica si viziteaza clientii (persoane fizice si juridice) prin activitate de teren
- identifica nevoile clientilor si ii ofera consultanta in luarea deciziilor
- intocmeste si preda la timp rapoartele si situatiile cerute de superiorul direct
- este responsabil de promovarea imaginii companiei in relatiile cu clientii
- inregistreaza in baza de date informatiile despre clientii contactati si trimite rapoarte zilnice Team Leader-ului conform cerintelor companiei

CERINTE

-Experienta in vanzarea de servicii (reprezinta un avantaj).
-Experienta in promovarea de produse tehnice (reprezinta un avantaj)
-Permis de conducere categ. B (avantaj)
-Computer: Word/ Excel
-Persoana sociabila, cu abilitati de comunicare, prezentare si inter-relationare

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial si comision motivant incepand de la 250 euro net, bonuri de masa, comision din vanzari, decontarea cheltuielilor de transport, telefon, training de specialitate, posibilitati reale de avansare.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal