Agent de vanzari servicii medicale

CENTRUL MEDICAL NICOMED

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica nevoile clientilor;
- cunoasterea produselor si a caracteristicilor specifice brandului - reprezinta un avantaj;
- experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei;
- identificarea de noi clienti - intocmirea bazei de date cu clienti;
- stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti;
- prezentarea si promovarea brandului la clienti companiei;
- identificarea si implementarea modalitatilor de prezentare a serviciilor;
- intocmirea periodica a planurilor si a rapoartelor de activitate;
- monitorizarea activitatii concurentei;
- negocierea si incheierea de contracte;

CERINTE

- capacitate de mobilizare pentru cresterea castigurilor personale;
- orientare catre rezultate financiare;
- studii medii;
- permis auto categoria B;
- abilitati operare PC: Word, Excel, Outlook;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- prezenta fizica placuta si dinamica;
- capacitate de concentrare si rezistenta la stres;
- capacitate de a se incadra in termene;
- atitudine profesionista si perseverenta;
- domiciliul stabil in BUCURESTI ;

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- se pot adauga comisioane din vanzari

Centrul Medical Nicomed va ofera servicii de asistenta medicala de medicina muncii, in conformitate cu prevederile Ordinului MMSS nr 508/2002, Ordinul MSF nr 933/2002, coroborate cu dispozitiile legii 53/2003 (Codul Muncii).

Evaluarea calitativa a locurilor de munca (pentru indentificarea eventualelor noxe si riscuri profesionale) si stabilirea pachetului optim de investigatii de medicina muncii pentru angajatii dumneavoastra. Aceasta va fi efectuata gratuit de catre medicul de medicina muncii, care se va deplasa la sediul firmei dumneavoastra.
Pachetele complete de servicii de medicina muncii, stabilite in urma evaluarii conditiilor de munca, pentru fiecare categorie de angajati in parte
Consultatiile, testarile si recoltarea probelor si analizelor de laborato, se pot efectua la sediul societatii dumneavoastra, Centrul Medical Nicomed dispunand de o caravana medicala, dotata cu aparatura moderna, portabila.
Supravegherea medicala activa a starii de sanatate a angajatilor dumneavoastra
Masuri de reorientare profesionala a celor depistati cu afectiuni ce contraindica actualul loc de munca
Comunicarea riscului profesional, catre conducerea societatii dumneavoastra.
Preturile sunt negociabil, stabilindu-se de comun acord in functie de numarul de angajati si domeniul de activitate al societatii dumneavoastra.
Costurile investigatiilor medicale vor fi minime, specificate in anexa nr 2 din contract
Reducere de 20% pentru angajatii firmei dumneavoastra, care apeleaza si la celelalte specialitati (stomatologie, echografie, EKG, ginecologie, neurologie, ORL)