Agent de Vanzari pentru design interior

Art Deco Zone

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem una dintre cele mai vechi firme de design interior din Romania si te invitam sa te alaturi echipei noastre!
Avem nevoie de o persoana cu foarte bune abilitati si experienta in vanzari, care sa fie preocupata de design si amenajari interioare, careia sa ii faca placere sa discute despre amenajari de locuinte si care poate face cu pasiune si dedicatie acest job. Pentru noi nu conteaza studiile sau cat de bine stii limba engleza. Conteaza doar sa ai pasiune pentru ceea ce faci!
Daca iti cumperi frecvent reviste de amenajari si le rasfoiesti cu interes dar ai si incredere in tine si putere de convingere, daca stii sa intri pe geam cand esti poftit afara pe usa si cu ocazia asta poti discuta cu gratie despre calitatea tapetului si a perdelelor potrivite pentru locuinta clientului, atunci jobul e al tau, nu mai astepta, trimite cv-ul!
Responsabilitati:
- promovarea si vanzarea serviciilor noastre
- stabilirea de relatii cu firme colaboratoare
- cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
- contactarea potentialilor clienti
- crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date in privinta acestora.

CERINTE

- excelente abilitati de comunicare negociere, spirit persuasiv
- experienta pe un post similar este obligatorie (vanzare directa, asistenta la vanzare)
- realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- putere de convingere, tenacitate
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- persoana dinamica si optimista

BENEFICII OFERITE

Un serviciu la care sa vii cu placere si sa il faci cu pasiune!
- salariu corelat cu performantele personale
- echipa si domeniu de lucru deosebite

Suntem una dintre primele companii de Design interior infiintate pe piata romaneasca. Cream locuinte superbe inca din 1994, ale caror imagini apar adesea pe copertele revistelor de specialitate!
Echipa noastra este formata dintre cei mai buni designeri, plini de idei surprinzatoare, cei mai priceputi zugravi, cei mai talentati electricieni si cei mai creativi tamplari.