Agent de vanzari online.

SC XMOB Distributie SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:

-magazin online de mobila
-60% lucru la birou
-40% deplasare pe teren
-program de lucru 9-18(cu 1 ora pauza de masa)

Responsabilitati:

-vei vinde produse de mobilier destinate segmentului HoReCa (Hoteluri,Restaurante,Catering)
-vei raspunde la solicitarile clientilor
-vei stabili intalniri cu clientii care vor sa vada produsele la locatia lor
- vei avea imputernicirea de a negocia o oferta personalizata
-in perioada cand nu sunt solicitari,vei cauta activ potentialii clienti si vei mentine legatura cu clientii existenti
-vei invata informatii legate de produsele existente si pe parcurs te vei familiariza in detaliu cu produsele noi
-vei face rapoarte ale vanzarilor,solicitarilor de oferta
-vei colabora cu departamentul de marketing si managementul in vederea imbunatatirii ofertei de vanzare

CERINTE

-Atitudine pozitiva
-Puternic orientat spre client
-Pasionat de design si amenajari interioare
-Stie sa se automotiveze
-Atent la detalii
-Abilitatea de a lucra in echipa
-Dictie buna
-Bun negociator

-Experienta in vanzarea de mobilier pentru HoReCa
-Studii superioare
-Cunostinte solide Word,Excel,navigare internet
-Permis de conducere B
-Bun cunoscator al orasului Bucuresti

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix + comision motivant
-prima de fidelitate
-mediu de lucru placut
-telefon de serviciu
-posibilitate de promovare

SC XMOB Distributie SRL, distribuitor de mobilier pentru hoteluri,restaurante,terase,cafenele.
Compania activeaza la nivel national.