Agent de vanzari - Ofertare echipamente de curatenie industriala

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Buna cunoastere tehnica a echipamentelor de curatenie
industriala
ofertarea gamei de echipamente de curatenie industriala,
- raspunsuri prompte la cererile de oferta primite in societate,
- discutii tehnice cu potentialii clienti,
- prezentarea gamei de echipamente disponibile pentru aplicatii specifice,
- intocmirea actelor de vanzare (contracte de vanzare-cumparare, facturi, etc.),
- urmarirea incasarii facturilor.

CERINTE

Specializare: inginer mecanic
Persoana educata, deschisa
??? Bune abilitati de comunicare si persuasiune
??? Capacitatea de a negocia, Auto-motivat
??? Experienta anterioara in vanzari
??? Rezistenta psihica si mentala
??? Politete, tact, discretie, sinceritate, confidentialitate, optimism.
??? Capacitatea de a invata si de a se adapta rapid
??? Atentie la detaliile oferite de client / gestionarea si rezolvarea situatiilor delicate;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
, autoturism de serviciu, bonus annual in functie de performante ( maxim un salariu)

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si selectie personal.