Agent de vanzari materiale constructii

ArenaJobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client de-al nostru, o firma care isi desfasoara activitatea in sectorul constructiilor de cladiri comerciale si industriale de 7 ani, cautam 2 agenti de vanzari de teren in Bucuresti pentru materiale de constructii.
Persoanele selectate vor lucra pe teren, prezentand produsele firmei potentialilor clienti.
Clientii target vor fi in principal clientii finali, firme de constructii.
Cautam persoane orientate spre client, cu atitudine pozitiva si putere de convingere, disponibile pentru o remunerare in pare parte in functie de performantele obtinute.

CERINTE

- minim 1 an experienta in vanzarea de materiale de constructii
- carnet de conducere
- disponibilitate pentru un job full-time

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + parte variabila motivanta in functie de performante
- masina de serviciu, telefon

ArenaJobs este o firma de internationala de resurse umane activa in Romania din anul 2007. Serviciile noastre includ recrutare, munca temporara si training. Vizitati site-ul nostru www.arenajobs.ro pentru mai multe informatii.