AGENT DE VANZARI- \"KARA MIA\"

Group Queen Monaco

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul de Agent Vanzari scos la concurs apartine diviziei Sweet Home, care se ocupa de distributia produselor marca “Kara mia”
Principalele responsabilitati ale postului sunt:
- promovarea produselor marca “Kara mia”;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei;
- studiul pietei si identificarea noilor oportunitati de dezvoltare;
- preluarea comenzilor de la clienti;
- realizarea obiectivelelor din planul de vanzari;
- realizarea targetului de vanzari;
- raportarea saptamanala/lunara a nivelului de indeplinire a planului, respectiv a obiectivelor.

CERINTE

Minim studii medii
Experienta in vanzari minim 1 an
Permis auto categoria B de min 1 an
Domiciliul stabil in Bucuresti sau viza de flotant - obligatoriu
Spirit de echipa
Bune abilitati de negociere

BENEFICII OFERITE

Candidatilor li se ofera sansa de a lucra intr-una din cele mai mari companii de distributie pentru bunurile de larg consum din tara, alaturi de o echipa de profesionisti- sansa de a intra in 'familia Queen Monaco'.
Salariul este motivant; in plus, angajatii au reale sanse de promovare in cadrul companiei.

Group Queen Monaco este una dintre cele mai reprezentative companii de distributie pentru bunurile de larg consum, cu o experienta in distributie de peste 10 ani de zile. Avand o retea bine organizata si dezvoltata in toata tara, portofoliul de clienti se extinde rapid. Compania detine un portofoliu impresionat de branduri proprii, alaturi de brandurile recunoscute cum sunt Master Foods, Red Bull.

Pentru mai multe informatii despre Queen Monaco, puteti accesa site-ul www.queenmonaco.ro.