Agent de vanzari - HORECA

SC XMOB Distributie SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- jobul presupune lucru in birou-40% si pe teren-60%
- zone de actiune: Bucuresti, Constanta, Ploiesti,Pitesti, Craiova,Brasov.
- vanzarea de mobilier destinat segmentului HORECA(in special mese si scaune).
- identificarea de potentiali clienti si prezentarea ofertei
- mentinerea legaturii cu clientii existenti
- transmite managerului feed-back-ul din partea clientilor privind aspecte ce tin de oferta ( de ex: pozitionarea in piata privind sortimentul,pretul produselor etc.)

CERINTE

-experienta minim 1 an in sectorul HORECA
-permis de conducere
-prezentabil
-bun cunoscator al Bucurestiului
-cunostinte de baza de operare pe calculator

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu
- telefon
- salar fix + procent atractiv

SC XMOB Distributie SRL,producator si distribuitor de mobilier pentru hoteluri,restaurante,terase,cafenele.
Compania actioneaza la nivel national.
Magazin on-line de mobila:www.xmob.ro