Agent de Vanzari Feronerie

Business IQ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentine relatia profesionala cu actualii clienti si dezvolta portofoliul existent;
- Promoveaza noile produse clientilor existenti cat si celor potentiali;
- Se ocupa de incheierea contractelor, de livrarea si facturarea comenzilor;
- Indeplineste obiectivele si targetul de vanzari.

CERINTE

- Studii superioare finalizate, de preferat o facultate tehnica;
- Experienta in vanzari de minim un an;
- Experienta in domeniul feroneriei si al montarii constituie avantaj;
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat, cunostiinte de limba poloneza constituie un avantaj;
- Persoana sociabila, flexibila si cu foarte bune abilitati de comunicare;
- Cunostinte operare PC;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix si comision in functie de vanzari;
- Telefon de serviciu;
- Masina de serviciu.

BusinessIQ recruteaza pentru clientul sau, firma care comercializeaza produse de feronerie sisteme de inchidere ferestre, usi din PVC, aluminiu, lemn, manere, silduri, broaste si butuci, balamale, pervaze si glafuri, spume poliuretanice si accesorii pentru amenajari interioare.

Clientul nostru face parte dintr-un grup de investitii European cu sediul central in Polonia si reprezentante in Cehia si Romania.