Agent de vanzari echipamente auto

SC BRUMM Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consolideaza relatiile cu clientii si dezvolta portofoliului de clienti al firmei;
- Promoveaza, vinde, distribuie produsele din portofoliul firmei;
- Incaseaza contravaloarea marfurilor;
- Realizeaza target-urile de vanzari si livrari;
- Urmareste derularea contractelor;
- Informeaze permanent Clientii;
- Propune masuri pentru imbunatatirea activitatii.

CERINTE

- absolvent studii medii (superioare constituie avantaj);
- experienta relevanta in domeniul vanzarilor (minimum 1 an);
- cunostinte de contabilitate primara;
- excelenta capacitate de comunicare si negociere;
- manifestarea unui nivel inalt de responsabilitate in munca efectuata;
- cunostinte operare PC – Word, Excel;
- permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, format din parte fixa si comisioane in functie de realizari
- telefon mobil
- masina

Firma de training, consultanta, rectutare si selectie de personal, coaching. Recrutam pentru Partenerul nostru distribuitor echipamente auto, Agent de vanzari.