Agent de vanzari (consultant)

Wizart Studios SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti al companiei. In acest sens, are in directa responsabilitate realizarea volumului de vanzari stabilit pentru zona alocata(target);
- Face propuneri, pe baza analizei datelor concrete de piata, in privinta planului de actiune pe termen scurt si mediu al companiei
- Prospecteaza piata si identifica potentiali clienti
- Dezvolta si gestioneaza portofoliul de clienti existenti
- Participa la dezvoltarea strategiei de vanzare
- Raporteaza activitatea zilnica

CERINTE

- Dinamica, persuasiva, fluenta si spontaneitate in limbaj, sociabila, amabila
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Bine organizata
- Resistenta la stres
- Capacitate de a lucra cu dead-line
- Spirit dezvoltat de observatie si analiza
- Disponibilitate la deplasari
- Capacitate de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant. + bonusuri pe proiect
- Program flexibil;
- Premii;
- Telefon, etc

Wizart Studios SRL este un atelier de design, profesionist, inovativ si creativ. am dezvoltat si oferit solutii pentru clienti dintr-o arie larga de industrii stabilindu-ne astfel o reputatie in domeniul web design, e-commerce, si al aplicatiilor web.