Agent de vanzari (colaborare PFA)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Editura angajeaza Agent de vanzari (independent, persoana fizica autorizata) pentru vanzare de spatiu publicitar si pachete de abonamente.

 Postul NU necesita prezenta la birou! Activitatea este independenta, va puteti organiza singuri programul in functie de nevoile personale.
 Se ofera comision atractiv!
Responsabilitati:
- stabilirea intalnirilor cu societatile vizate (companii din domeniul constructiilor industriale, comerciale si rezidentiale)
- prezentarea ofertei editurii catre clientii potentiali
- negocierea, incheierea si urmarirea contractelor semnate

CERINTE

 studii superioare;
 experienta in vanzari directe catre companii (este binevenita experienta ca agent imobiliar, agent de asigurari)
 capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare, abilitati de negociere
 personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate şi eficienţă;
 cunoştinţe avansate de limba engleză;
 cunoştinţe operare PC (Windows, Microsoft Word şi Excel, Internet)

BENEFICII OFERITE

Se ofera comision avantajos din valoarea contractelor incheiate si incasate.