Agent de vanzari - call center - munca de birou

ACTIVEDIT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea contactelor cu clientii existenti;
- Identificarea potentialilor clienti, contactarea si prezentarea ofertei, negocierea contractelor;
- Dezvoltarea unui portofoliu de clienti;
- Vanzarea de spatiu publicitar;
- Gestionarea machetelor publicitare pana in momentul plecarii ziarului in tipografie.

CERINTE

- Experienta cosnstituie un avantaj;
- Principii si tehnici de negociere si vanzare aplicabile servciiilor publicitare;
- Cunostinte de operare PC (Word, Excell, Internet).

Educatie:
- Studii superioare(Iin curs sau finalizate);
- Foarte bune calitati de negociator;
- Persoana dinamica, cu spirit de initiativa, comunicativa, capabila de fi un membru activ al echipei, orientata spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Program 10.00 - 17.00 de L- V
Salariu: 400 lei (net - in mana) + comision pana la 25%

DESCRIEREA FIRMEI

PRESA SCRISA - ZIAR DE INFORMATII SI ANUNTURI