Agent de Vanzari cabinete medicale si stomatologice

VETRO DESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor farmaceutice
- sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei
- identificarea de noi clienti - intocmirea bazei de date de clienti
- stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti
- prezentarea si promovarea brandului la clientii companiei
- supervizeaza, identifica si implementeaza modalitatea de prezentare a produselor
- intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate.
- monitorizarea activitatii concurentei
- negociere si incheiere contracte

CERINTE

- studii superioare absolvite
- excelente abilitati de comunicare, prezentare;
- putere de convingere;
- capacitate de a lucra in echipa;
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
- rezistenta la stres;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performanta
- 1-3% comision din vanzari
- mediu de lucru profesionist
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala
- oportunitati de promovare
- autoturism de servici,

VETRO DESIGN este o companie cu capital integral romanesc, infiintata in anul 1996, a carei activitate principala este importul in regim OEM, depozitarea si distributia produselor parafarmaceutice, a bunurilor de larg consum, cosmetice si de toaleta.
Relatiile comerciale cu producatori internationali de renume, recomanda VETRO DESIGN ca unul dintre principalii importatori si distribuitori de produse consumabile de uz curent din Romania. Avand un numar de peste 100 de distribuitori locali sau nationali si peste 2000 de clienti directi printre care lanturi de magazine, farmacii, supermarket-uri, hipermarket-uri, benzinarii, VETRO DESIGN asigura o distributie rapida si constanta pe intreg teritoriul tarii.