Agent de vanzari (antene wireless)

SC CARBO SOLUTIONS RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul presupune vanzarea unor antene Wireless profesionale marca Xirrus.
Desi societatea noastra isi are sediul in Arad, noi cautam sa oferim o oportunitate de a face cariera unui tanar student.
Candidatul trebuie
-sa aiba cunostinte IT (in domeniul wireless)
-sa aiba bune abilitati de comunicare
-sa prezinte si sa promoveze produsul in Bucuresti si ulterior, ocazional Constanta, Pitesti
-obiectivele urmarite sunt insitutii mari, gen universitati, hoteluri4-5 stele, expozitii, malluri...
-sa efectueze vizite de promovare ale produsului
-sa-si faca baza de date cu clientii pe care ii va vizita
-sa aiba cunostinte de limba engleza
-sa faca rapoarte zilnice catre firma din Arad
Se pune foarte mult accent pe comunicare avand in vedere distanta!

CERINTE

-experienta in vanzari
-cunostinte despre sisteme wireless
-permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

-se ofera salar fix +comision de vanzare
-se deconteaza costurile de internet
-telefon

Firma Carbo Solutions® este o firma infiintata in anul 2009 cu capital romano-belgian si este membru partener al grupului Ghent Supply.Firma este situata in Arad.
Societatea ofera solutii profesionale si inovative in mai multe domenii, insa cel principal ramane comercializarea de antene wireless profesionale.