agent vanzari

amvk

Job expirat

RESPONSABILITATI

-> Prospectarea continua a pietei
-> Pregatirea ofertelor si promovarea acestora
-> Servicii post-vanzare
-> Elaborarea periodica a rapoartelor

CERINTE

-> Persoana agreabila si creativa.
-> Disponibilitate pentru deplasare pe teren.
-> Motivatia pentru a castiga comisioane consistente.
-> Incredere in propriile forte.
-> Persoana dinamica, cu atitudine pozitiva.
-> Abilitati de comunicare si inter-relationare.
-> Deschidere la nou si dorinta de a invata lucruri noi.
-> Spirit antreprenorial.

BENEFICII OFERITE

-> Cel mai bun plan de comisioane din piata.
-> Program de training unic pe piata, prin diversitatea si calitatea cursurilor si a trainerilor
-> Posibilitatea de a lucra cu o echipa de exceptie.
-> Program flexibil si posibilitatea de a lucra in regim de colaborare fie part-time sau full-time.
-> Reale posibilitati de avansare si de a cladi o cariera in domeniul consultantei financiare.

Lider mondial in domeniul serviciilor financiare si de asigurari

Stabilitate financiara, notorietate si apreciere pentru performantele inregistrate constant

Partener de incredere, competent si competitiv