Agent de Vanzari

PMC GREEN ENVIRONEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
Realizeaza planul de vanzari bugetat conform targetului lunar;
Mentine continuu relatia cu clientii si le ofera asistenta si solutii de rezolvare optima a situatiilor dificile;
Completeaza zilnic rapoarte de vanzari in vederea optimizarii procesului si a strategiei de vanzari;
Respecta procedurile de lucru stabilite si joaca un rol important in activitatea zilnica de comenzi, incasari si livrari;
Monitorizarea permanenta a pietei;
Dezvoltarea pietei/zonei, achizitie de noi clienti : prospectare, negocieri cu clienti noi/potentiali in functie de tintele agreate;

CERINTE

Absolvent studii superioare;
Experienta in vanzari Horeca - minim 3 ani;
Initiativa, proactiv;
Atitudine pozitiva, corectitudine, spirit de echipa;
Eficienta interpersonala;
Dinamic si motivat de rezultate;
Abilitati de comunicare si prezentare;
Gandire analitica;
Abilitati de negociere;
Permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision;
telefon de serviciu;
masina de serviciu.