Agent de Vanzari

Finlex Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul de agent de vanzari scos la concurs presupune un grad mare de seriozitate in desfasurarea activitatii si cunostinte solide de vanzari. Candidatul ideal trebuie sa dispuna de abilitati excelente de comunicare si negociere. Postul implica spirit antreprenorial, dorinta de a castiga bine, corectitudine, responsabilitate si o buna organizare din partea candidatului.

CERINTE

Cunostinte aprofundate si abilitati despre procesul de vanzare si negociere
Abilitati de comunicare adaptive, functie de interlocutor
Sa utilizeze si sa respecte standardele si regulile impuse de companie
Capacitatea de a obtine recomandari
Prezenta agreabila si tinuta office
Varsta aplicantului ideal este de maximum 35 de ani
Disponibilitate la deplasari pentru incheierea contractelor pe raza Municipiului Bucuresti
Realizarea obiectivelor stabilite de companie
Prospectarea pietei in vederea identificarii potentialilor clienti
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
Vanzarea produselor si negocierea contractelor
Minime cunostinte de IT

BENEFICII OFERITE

salariu fix + comision din vanzari

Finlex Consulting este o firma de consultanta in domeniul contabilitatii si resurselor umane