Agent de vanzari

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezinta produsele firmei si asigura consultanta tehnico-comerciala
- Promoveaza, oferteaza de la sediul firmei si din teren, la sediul clientului. Cand este cazul transporta si produsele

CERINTE

- Cunostinte economice si/sau tehnice
- Abilitati certe de vanzator
- Bun comunicator
- Cunostinte operare PC
- Carnet categoria B si experienta
- Capacitate de a insusi un volum mare de informatii despre domeniu

BENEFICII OFERITE

- Salariu corelat cu performanta si realizarile
- Posibilitatea avansarii
Pentru acest post nu sunam noi.Daca va considerati buni vanzatori,aveti ceva experienta si determinare incercati sa "va vindeti".Sunati la tel 0722380027 pentru a solicita o intrevedere.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 10 ani.
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european si produse de ridicat nivel tehnic.Promotor al celor mai noi tendinte in design.
Proaspat distribuitor al renumitei companii germane Hettich cauta personal pentru a configura divizia de vanzare cu acelasi nume.