Agent de vanzari directe

BIOAURA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

se ocupa direct de relatia cu clientii
urmareste situatia livrarilor si a incasarilor pe fiecare client
raporteaza saptamanal planul de activitate si propune masuri in functie de realitatea din teren

CERINTE

dorinta de avansare si dezvoltare personala
preocuparea continua pentru imbunatatirea abilitatilor de comunicare
cunoastere potentialului comercial din zona de activitate
capacitate buna de adaptare la nou si de consiliere a clientilor in functie de nevoile si de propunerile acestora

BENEFICII OFERITE

venituri motivante in functie de realizari
posibilitati de promovare, reale, bazate strict pe rezultate si plan de actiune
salariu fix, este conditionat de realizare unui minim de activitate
posibilitatea de a alege, in functie de preferintele clientilor, a programului de lucru

Distribuitor exclusiv al celor mai buni producatori internationali de produse din industria bio si a produsele bio-organice certificate. Avand o retea de peste 1000 de clienti, suntem in continua crestere si formare in domeniul distributie. Printre furnizorii de top international mentionam Dynamic Health, Logocos, AlmaWin si Vitamins for Life.