Agent de vanzari

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezinta produsele firmei si asigura consultanta tehnico-comerciala
- Promoveaza, oferteaza de la sediul firmei si din teren, la sediul clientului. Cand este cazul transporta si produsele

CERINTE

- Cunostinte economice si/sau tehnice
- Abilitati certe de vanzator
- Bun comunicator
- Cunostinte operare PC
- Carnet categoria B si experienta
- Capacitate de a insusi un volum mare de informatii despre domeniu

-Avantaj experienta in domeniul vanzarii de feronerie si accesorii.
-Avantaj persoane cu pregatire sau "bun simt "tehnic

Nu va lasati inselati de numarul mare de candidati-se aplica fara discernamant.Daca considerati ca indepliniti conditile aplicati si sunati in firma pentru programare!

BENEFICII OFERITE

- Salariu corelat cu performanta si realizarile
- Posibilitatea avansarii
- Posibil pachet de relocare pentru cei cu experienta in domeniu.

-Posibilitatea lucrului intr-o companie distribuitor Hettich-Germania beneficiind de programe de pregatire atat in tara cat si la producator.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o experienta in piata de peste 10 ani.
Proaspat distribuitor al primei companii germane din domeniu,Hettich .