Agent de vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane active, dornice sa munceasca, serioase, pentru a gasi si incheia contracte de mentenanta (service) calculatoare, retele de calculatoare si periferice

CERINTE

Cititi cu atentie anuntul si aplicati DOAR daca va intereseaza!
In cazul in care deja lucrati in cadrul altei firme si timpul va permite sa lucrati si cu noi nu este absolut nicio problema

BENEFICII OFERITE

Se ofera DOAR comision pentru fiecare contract (intre 15E si 25E/ contract). Comisionul se acorda la incasarea contravalorii facturii de la client si se acorda de fiecare data (in fiecare luna) atata timp cat respectivul client sau agentul va avea contract cu noi.
Pentru contracte sub 100E se acorda 15E comision, peste 100E se acorda 25E comision. Targetul este de minim doua contracte pe luna
Limita maxima a castigurilor dumneavoastra rezultate din aceasta activitate este stabilita doar de dumneavoastra (cate contracte reusiti sa aduceti)
NU oferim: masina, telefon sau alte beneficii.