AGENT DE VANZARI - Produse Patiserie Ambalate

BigChef2006

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vinde produsele
- Identifica si valorifica potentialul de piata
- Consolideaza / creste numarul clientilor existenti si castiga noi clienti
- Analizeaza cereri de la clienti noi / cereri de distributie si propune / prezinta managerului
- Persoana de contact a clientilor pentru probleme tehnice, de vanzare
- Provoaca, genereaza si preia comenzi de la clienti
- Suport general de marketing pentru clienti
- Livreaza marfa - avand la dispozitie sofer si masina.
- Realizeaza oferte, centralizatoare si orice orice alte materiale necesare activitatii sau cerute de management
- Mentine in permanenta o buna relatie cu seful de raion din magazine.
- Verifica sesizarile clientilor / ia masuri de rezolvare
- Raspunde de incasarea contravalorii marfurilor livrate catre clientii sai
- Efectueaza receptia marfii: cantitativ, calitativ, nota de receptie (impreuna cu colegii din birou)
- Informeaza managerul privitor la diferente cantitative / probleme calitative la receptii
- Participa la inventare
- Intocmeste raport lunar de activitate / plan pentru luna urmatoare
- Cunoaste si respecta regulamentul si procedurile din firma
- Ramane la dispozitia firmei pentru insarcinari speciale
- Raporteaza managerului

CERINTE

- persoana motivata si responsabila ( de preferat: femeie)
- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- studii medii sau superioare
- experienta minim 1an.
- Contacti-ne la tel: 0766294521. Zilnic 10:30 - 18:30.

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in functie de experienta
- se ofera bonusuri din vanzare.
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei

DESCRIEREA FIRMEI

Producator produse de patiserie ambalate.
Contact: 0766294521