AGENT DE VANZARI – ZONA BUCURESTI & TARA

CORINT SERV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Agentul de vanzari va reprezenta firma si produsele ei in scolile si liceele din Bucuresti si la clientii din tara.
- Responsabilitatea principala este de a promova cat mai bine produsele firmei si de a obtine comenzi pe care le va urmari pana la finalizarea lor – facturare si incasare
- Va realiza un portofoliu de clienti si va urmari fidelizarea acestora

CERINTE

- Studii medii sau superioare
- Posesor permis conducere minim 1 an
- Abilitati de lucru cu clientii, buna comunicare, rabdare, perseverenta, bun negociator
- Capacitatea de a lucra cu documente specifice activitatii de vanzari
- Capacitatea de a utiliza cu maximum de siguranta autovehicule destinate transportului
- Experienta anterioara in domeniul vanzarilor constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial : salariu de baza, bonuri de masa, comision in functie de rezultate, telefon si masina de serviciu.

Grupul Editorial Corint a luat fiinta in 2004, prin reunirea sub o singura sigla a editurilor Corint, Leda, Runa si Corint Junior. Aflati ¿n al doilea deceniu de activitate in domeniul cartii, oferim cititorilor nostri peste 400 de titluri anual, in domenii de o mare diversitate: de la manuale scolare la dictionare, atlase si tratate, lucrari de medicina, istorie, geografie, geopolitica, IT, carte pentru copii si tineret etc.
Beletristica ocupa un loc important in acest ansamblu editorial, prin colectiile de literatura straina clasica si contemporana si de scriitori romani reprezentativi.