AGENT DE VANZARI – PART TIME - Credit Cards/Consumer Clients

ABN AMRO BANK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cresterea vanzarilor in sectorul produselor bancare destinate persoanelor fizice
Cresterea vanzarilor prin activitatea de mentinere a clientilor deja existenti si prin atragerea de noi clienti;
Crearea de noi oportunitati de afaceri(prin cross-selling)
Romania este o piata bancara in dezvoltare, ceea ce reorezinta o oportunitate importanta pentru banca, avandu-se in vedere faptul ca se astaepta, conform planului de afaceri, o crestere rapida si constanta a profitului.

CERINTE

student
experienta in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj
comunicare fluenta in limba engleza
abilitati excelente de comunicare si de negociere
meticulozitate in desfasurarea activitatii
cunoasterea aplicatiilor Microsoft Office
orientare spre obtinerea celor mai bune rezultate
orientat catre client
disponibilitatea de a lucra pe o schema salariala variabila
entuziasm,atitudine pozitiva si abilitati in comunicarea interpersonala
aptitudini de bun om de vanzari, perseverenta, meticulozitate, spirit de echipa, capacitatea de a lucra in conditii de stres

ABN AMRO Bank este una dintre cele mai importante institutii financiare mondiale, si-a inceput activitatea in 1824 si opereaza acum in peste 65 de tari.