Agent de Vanzari

SC FINIT CONSULT & MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contacteaza potentialii clienti si le prezinta serviciile firmei
- Colaboreaza cu echipa de consultanta pentru a gasi cel mai bun pachet de servicii in mod specific pentru fiecare client
- Prezentarea solutiei catre client si participarea la negociere contractului
- Pastrarea contactului cu clientul pe tot parcursul perioadei in care se deruleaza contractul

CERINTE

- Experienta in vanzari ( experienta in domeniul financiar constituie avantaj )
- Capacitate de invatare si de adaptare la nou
- Capacitate de lucru in echipa
- Obisnuinta de a lucra pentru atingerea unor targheturi
- Corectitudine
- Entuziasm

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, mediu de lucru placut,perspective in cariera

Finit Consult & Management SRL este o firma specializata in consultanta de afaceri. Noi va putem ajuta pentru obtinerea unor finantari din programe si fonduri rambursabile si nerambursabile acordate de institutii financiare, nationale si internationale: Uniunea Europeana (Sapard, Phare, Ispa, Ricop), Banca Mondiala, BERD, fonduri de investitii private.