Agent de Vanzari

Graphix Art & Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.Dezvoltarea relatiei cu clientii existenti si marirea portofoliului de clienti;
2.Identificarea nevoilor clientilor, urmarirea derularii contractelor;
3. Urmarirea realizarii tuturor cerintelor conform contractelor incheiate,urmarirea respectarii termenelor de plata.
4. Realizarea obiectivelor lunare stabilite

CERINTE

Aptitudini de a lucra independent, organizat, capabil de a se automotiva pentru indeplinirea obiectivelor;
- Abilitati de comunicare, negociere si vanzare, spirit comercial;
- Experienta in vanzari de minim 1 an;
- Domiciliul in municipiul Bucuresti;
- Minim studii medii;
- Experienta in conducerea automobilului (categ. B);

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv cu posibilitate de modificare pe trepte de evolutie + comision;
Lucrul intr-un mediu atractiv, propice dezvoltarii unei cariere profesionale.
Auto + telefon.

DESCRIEREA FIRMEI

Prouductie publicitara.