Agent de Vanzari

KLITE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea imaginii companiei in localitatea de resedinta sau pe Internet
- utilizarea paginii de Internet puse la dispozitie de firma pentru a pastra o legatura stransa cu clientii
- reprezentare Klite Romania in teritoriu
- promovarea produselor si serviciilor companiei prin distribuirea de materiale ori pliate publicitare
- identificarea de potentiali clienti
- identificarea ofertelor prezente pe piata libera pe domeniile de reclama si raportarea lor saptamanala catre Brand Manager
- propuneri de oferte speciale pe branch-ul ales sa fie promovat

CERINTE

- cunostinte minime utilizare PC
- cunostinte minime accesare Internet
- comunicativitate, seriozitate si promptitudine
- cunostinte solide de limba romana
- abilitati deosebite de comunicare

BENEFICII OFERITE

- pagina de internet pentru promovarea activitatii KLITE
- pagina de Internet personala
- promovare puternica pe Internet, avand in vedere pozitia puternica a brand-ului pe marile motoare de cautare, ex:GOOGLE, YAHOO, etc

Klite Professional Romania este o companie solida si solvabila care are drept obiect de activitate domeniile publicitate, PR, online advertising, web (re)design, web branding. Cine suntem noi? O echipa tanara si performanta care urmareste sa descopere oameni puternici, incisivi, comunicativi si prietenosi cu care sa isi sporeasca numarul de membri de familie si eficienta in afaceri. Angajam personal avand varsta intre 18 si 60 ani avand ca resedinta orice localitate din tara sau strainatate. Constituie un avantaj detinearea unui PC conectat la internet, cu casti / boxe, microfon, eventual webcam.
Veniti in familie! Va asteptam sa servim cafeaua impreuna!