AGENT DE VANZARI

Forum Consult Ro S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea serviciilor de inchiriere textile, carpete
- vanzarea serviciilor companiei
- distribuirea produselor
- semnarea contractelor de servicii cu clientii
- gestionare relatiilor cu clientii

CERINTE

- comunicativ, flexibil si dinamic
- sociabil, indraznet si responsabil
- interesat de dezvoltare profesionala si cu initiativa
- talent de negociator
- implicat si motivat sa performeze in vanzari

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si comision din vanzari
- program flexibil
- transport decontat
- deplasari cu masina de serviciu in echipa
- munca in echipa dar si individual
- instruire si training pentru dobandirea cunostintelor de bun negociator si agent de vanzari

Specializata in servicii de consultanta in resurse umane si afaceri. Pincipalul beneficiu in a lucra cu noi,este faptul ca serviciile noastra sunt pe masura dvs. Misiunea noastra este sa oferim o structura complexa, care sa acopere toate nevoile companiilor-client din aria resurselor umane.
Valorile pe care le impartasim sunt:
- Increderea-ca orice om are capacitatea de a se schimba, de-a evolua in masura in care alege acest lucru!
- Resrect fata de clienii cu care lucram, prin calitatea si profesionalismul serviciilor noastre.
- Confidentialitate - informatiile primite de la client raman confidentiale si dupa incetarea raporturilor de colaborare.