Agent de vanzari

GTS Solution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementeaza politica de vanzari a companiei
Creeaza si dezvolta relatii cu clientii in conformitate cu tendintele pietei
Realizeaza targetul stabilit la nivelul companiei
Promoveaza produsele companiei
Raspunde de incasarea banilor de la clienti

CERINTE

Studii finalizate
Experienta relavanta in vanzari, intr-un post similar
Experienta in domeniul farmaceutic constituie un avantaj
Persoana dinamica si plina de resurse cu excelente abilitati de comunicare
Dispozitie pentru deplasari
Orientat catre obiective si rezultate
Foarte bune abilitati de negociere
Carnet de conducere categoria B, fara penalizari

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, bonuri de masa si bonus in fuctie de realizari.
Masina, telefon
Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o echipa tanara

Compania ofera consultanta in domeniul marketingului farmaceutic si servicii specializate de resurse umane. Pentru mai multe informatii puteti accesa site-ul companiei : www.gotosolution.com

Clientul nostru este distribuitor national de produse naturale, fito-terapeutice si cosmetice.