Agent de Vanzari

MAXIM DRINK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-mentinerea relatiei de parteneriat cu clientii
-atingerea targetului de vanzari si incasari
-monitorizarea pietei de profil
-promovarea imaginii firmei pe piata de profil

CERINTE

-bune abilitati de comunicare,planificare,lucru in echipa
-atitudine pozitiva,orientata pe rezultate
-initiativa,creativitate,simt comercial
-experienta constituie un avantaj
-cunoasterea pietei de profil constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-salariu fix+comision vanzari
-masina de servici , telefon mobil

Producator si distribuitor national de bauturi alcoolice naturale sub marcile proprii (brandy OVIDIU si CONAC ;lichior DUMBRAVA , ARTIC MAGIC MENTOL si SAHARA ;aperitive cu fructe MAXIM ,AFINATA CASEI , VISINATA CASEI ;BITTER,FLORIO,FERNET MAXIM si AZURRO ; vodka & cocktail VOGUE).
Firma detine din 2002 sistemul de management al calitatii HACCP si ISO 9001 conforme cu legislatia UE. BITTER MAXIM si AFINATA CASEI sunt detinatoare ale medaliilor de AUR ;VISINATA CASEI si brandy OVIDIU au obtinut ARGINT si BRONZ la concursurile de bauturi din cadrul expozitiei internationale EXPODRINK BUCURESTI 2003 si 2005.