Agent de vanzari

M.R. Rolotek Investment

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea de noi clienti din domeniul constructiilor, respectiv arhitecti,distribuitori, societati de constructii, clienti finali
- stabilirea de contacte comerciale cu clientii si prezentarea produselor si serviciilor societatii
- incheierea de contracte comerciale de vanzare cumparare
- realizarea targetului de vanzari alocat

CERINTE

- experienta minim 2 an in vanzari, preferabil in domeniul constructiiilor
- bune abilitati de comunicare si negociere, flexibilitate, persuasiune, orientare spre clienti
- spirit proactiv, initiativa
- responsabilitate, motivatie
- permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision foarte bun
- telefon, autoturism de serviciu

Importator unic in Romania al sistemului din policarbonat Danpalon, MR Rolotek Investment reprezinta una din societatile importante specializate in comercializarea si montarea produselor din policarbonat de pe piata romaneasca.Sistemul Danpalon reprezinta o tehnologie unica in lume bazata pe placi din policarbonat, fiind concurent de seama al sistemelor din policarbonat traditionale.Sistemul Danpalon este utilizat intr-o mare varietate de aplicatii cum ar fi luminatoare, copertine, domuri, piramide, pereti verticali, amenajari interioare etc , datorita caracteristicilor remarcabile tehnice si estetice pe care le detine.