agent de vanzari

C.A.C COMMUNICATION & ADVERTISING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de comunicatii pentru editii de lux cauta urgent un agent de vanzari cu experienta in sectorul comercial sau publicitar, cu norma intreaga sau partiala, care sa stie sa utilizeze bine internetul si sa vorbeasca obligatoriu limba engleza (bilingv).

CERINTE

Veti avea ca atributii, sub supravegherea consultantului nostru, contactarea prin telefon si mail a listei noastre de clienti, largirea listei noastre de sponsori si sporirea noilor relatii comerfciale.

Locul de munca este situat aproape de Sema Park (in sectorul 6), pe Bulevardul Splaiul Independentei.

BENEFICII OFERITE

Timpul de lucru este de 5 zile pe saptamana, salariul este atractiv plus bonusuri, post disponibil imediat

Daca sunteti interesat, va rugam sa ne contactati la numarul de telefon: zero sapte doi sapte opt sapte sapte unu sapte zero

Va rugam sa ne trimiteti CV ul dvs la adresa: malbulescu sed-conferences.com sau la adresa: pchoitel sed-conferences.com