Agent de vanzari

Publisight Strategy

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal
Constituie un avantaj: Experienta in vanzari si cunoasterea activitatilor specifice unei agentii de publicitate, tipografii;
- Abilitati de comunicare si negociere, mentinerea de relatii
- Prezenta agreabila, dinamica, gandire practica
- Sarm, intuitie, flexibilitate
- Simtul umorului bine dezvoltat
- Hotarare, abilitati excelente de organizare, initiativa
- Disponibil pentru o colaborare pe termen lung
- Cunostinte medii de operare PC: utilizare baza de date, Word, Excel

CERINTE

- Identifica si contacteaza clientii noi
- Elaboreaza strategii de vanzari personale pe termen scurt si mediu
- Identifica si abordeaza personalizat clientii noi
- Elaboreaza ofertele
- Urmareste si culege feedback-ul legat de serviciile vandute

BENEFICII OFERITE

- Comision din vanzari;
- Mediu de lucru intr-o atmosfera prietenoasa, bazata pe incredere si repsect reciproc
Dupa 3 luni:
- Salariu fix+comision vanzari
- Acces gratuit la sala de fitness
- Laptop, telefon mobil, abonament luna R.A.T.B. pe toate liniile
- Posibilitatea de avansare in functie in cadrul agentiei

Suntem o agentie noua de publicitate in expansiune, specializata in grafica, web-design, strategii de publicitate si campanii.