Agent de vanzari

sc SPARD TEAM CURSURI srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-selectarea potentialilor clienti
- trimiterea de oferte catre viitorii clienti
-pastrarea contactului cu clientii
-contactarea telefonica/e-mail/intalnirea cu clientii
-crearea rapoartelor cu privire la activitatea prestata
-crearea de campanii de vanzari

CERINTE

-prezenta de spirit
-inclinatie spre vanzari
-cunoasterea metodelor de promovare on.line
-abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

-salariu fix+procent din vanzari
-decont transport
-telefon de serviciu
-posibilitatea de a lucra de acasa
-program flexibil

Primul ajutor reprezinta o serie de masuri care au scopul de a salva vieti, de a preveni complicatiile ulterioare si de a ameliora durerile pana cand victima va ajunge la spital sau la unitatea sanitara cu un grad de pregatire sau dotare mai inalta.
SC SPARD TEAM CURSURI SRL ofera cursuri de prim ajutor care sunt cerute de ITM atat pentru companii cat si pentru persoane fizice.