AGENT DE VANZARI

SC SMART CLEAN SYSTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentarea, promovarea și vânzarea serviciilor în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei
Analizarea cerințelor potențialilor clienți
Particularizarea ofertei de servicii pentru fiecare potențial beneficiar
Menținerea și dezvoltarea relației cu clienții existenți
Negocierea și încheierea de noi contracte
Asigurarea serviciilor de consultanță
Urmărirea derulării și finalizării contractelor
Întocmirea rapoartelor de activitate

CERINTE

Tânăr, dinamic și dornic de afirmare
Atras de munca de teren și de competiția sănătoasă
Experimentat (minim 1 an în vânzări de tip business to business)
Bun negociator
Convingător
Capabil de a lua decizii rapide
O personalitate energică, cu orientare către gândirea pozitivă

BENEFICII OFERITE

Iti propunem cel mai atractiv sistem de recompensare din piata, bazat pe comisioane directe din vanzari, (cu ajutorul platformei online iti vei putea monitoriza singur, in timp real, comisioanele), evoluand in functie de rezultate;
Program flexibil;
Beneficii motivante;
Instruire (training) şi pregătire profesională de specialitate;
Posibilitati de promovare

Firma Sc Smart Clean Srl ofera servicii profesionale de curatenie, punând in slujba clientilor noştri personal profesionist, aparatura moderna, tehnologie de lucru de ultima generatie si solutii ecologice fiind o garantie pentru un climat placut si o imagine deosebita a sediului sau locuintei dumneavoastra.