Agent de vanzari

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie infiintata in 2005, care comercializeaza produse de calitate superioara, la preturi avantajoase (produse veterinare, ceaiuri de fructe si de plante, medii de stocare). Media de varsta a echipei este ~30 de ani.
Responsabilitati :
- Negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
- Verifica intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati in numerar;
- Verifica sau se ocupa de livrarea comenzilor catre clienti
- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;
- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
- Intocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici) si de prezentare (bugete estimative);
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- Participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii.
- Isi stabileste prioritatile in raport cu cerintele potentialilor clienti si ale Directorului.

CERINTE

Cerinte necesare ocuparii postului :

- Cunostinte in legatura cu domeniul muncii (experienta minimum 5 ani)
- Cunostinte produse veterinare (avantaj)
- Absolvent studii medii / superioare.
- Cunostinte privind modul de executie al sarcinilor
- Capacitate de sintetizare a informatiilor si de elaborare a rapoartelor
- Disponibil pentru deplasari si pentru program prelungit
- Excelente abilitati de comunicare si persuasiune.
- Sociabil
- Cunostinte PC
- Posesor carnet de circulatie cat. B (sofer experimentat)

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, bonus pt target realizat la vanzare si bonus pt target realizat la incasare.
Masina&telefon de serviciu
Program de lucru: 9.30—18.00

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro