Agent de vanzari

Webing Studios

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Contactarea si stabilirea intalnirilor cu clientii in vederea vanzarii de website-uri, servicii de hosting/gazduire, campanii de marketing online.
-Negocierea contractelor in functie de necesitatile si pretentiile clientului, si realizarea vanzarii propriu-zise.

CERINTE

- cunostinte minime despre internet si promovare in online
- se ofera un curs pregatitor, nu este necesara nici un fel de calificare
- personalitate prietenoasa si devotament in munca
- studii medii sau superioare
- capacitate de a insusi un volum mare de informatii despre domeniu
- ambitie, putere de munca, bun simt
- sa ai spirit de initiativa si capacitate de a relationa cu diverse tipologii de oameni
- sa ai bune abilitati de comunicare, negociere si orientare catre rezultate

BENEFICII OFERITE

Comision de 25% din fiecare contract incheiat.
Bonusuri in functie de performanta.
Training gratuit.
Lucrul intr-o echipa tanara.
Posibilitatea de a avansa.
Telefon (dupa prima luna).
Decontare transport (dupa prima luna).

- vor fi acceptati doar cei care trimit cv-ul pe adresa:office@webing.ro

Daca doriti sa va maximizati profitul companiei dumneavoastra vizitati siteul nostru. http://www.webing.ro.

Oferim servicii de web design, hosting, optimizare, seo, campanii de promovare, aplicatii facebook, aplicatii mobile, redactare text si print media. Primul an de gazduire este gratuit.