Agent de Vanzare

Institutie bancara

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca de renume international selecteaza si recruteaza consultanti credite CU SAU FARA EXPERIENTA in domeniul bancar!

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aibe capacitatea de a invata rapid, abilitati de lider si capabilitatea sa comunice usor cu potentialii clienti.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera gratuit instruire, training de specialitate si indrumare profesionala.
- Se ofera comisioane si bonsuri stimultaive conform performantelor individuale si colective intr-o cariera de succes.

Trimiteti CV si scrisoare de intentie in atentia domnului Sef District Robert Florea (0724404502).

Aceasta banca este prima institutie financiara din Romania in domeniul economisirii-creditarii in sistem colectiv pentru domeniul locativ, infiintata in iunie 2004.
Misiunea noastra este de a-i ajuta pe romani sa-si indeplineasca visul unei locuinte proprii, sa-si creeze un plus de comfort si calitate a vietii, contribuind astfel si la siguranta viitorului intregii familii.