Agent de turism

AMO Parteners

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Realizarea si vanzarea de pachete si programe turistice, in special pentru piata externa
Intocmirea de oferte personalizate
Contractarea spatiilor de cazare si a serviciilor de transport turistic
Urmarirea derularii contractelor incheiate cu prestatorii de servicii si urmarirea platilor;
Participa, ocazional, la targuri si expozitii

CERINTE

Cerinte:
Persoana deschisa, activa, organizata, comunicativa, cu spirit de echipa bine dezvoltat
Studii superioare finalizate ( in domeniul turismului)
Experienta de minim 6 luni pe o pozitie similara reprezinta un avantaj
Reprezinta un avantaj experienta anterioara pe pachete turistice in Malta
Limba engleza - nivel avansat
Cunostinte PC- bun cunoscator al pachetului Microsoft Office
Pasiune pentru turism si pregatire profesionala continua
Seriozitate, profesionalism, ambitie si putere de convingere

BENEFICII OFERITE

Echipa noastra este increzatoare, dornica de perfectionare si prietenoasa si este prezenta pe piata din anul 1996. Cautam mereu oameni buni, cu profilul nostru, care sa ne completeze si sa ne imbunatateasca echipa si performantele ei.
Iti oferim:
- ocazia de a te dezvolta personal in cadrul unei echipe dinamice ;
- posibilitatea de afirmare si avansare odata cu cresterea firmei
- Salariu net: 1200 RON

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV la adresa contact@amo-parteners.com

HR Company providing selection&recruitment, executive search and head-hunting