Agent de turism

CERT TRAVEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica nevoile clientilor
- creeaza oferte personalizate
- se ocupa de realizarea pachetelor turistice
- negociaza cu furmizorii
- isi insuseste in detaliu programele turistice, serviciile de cazare si de transport incluse in oferta agentiei
- face rezervari hoteliere si de transport, gestionand locurile pe care agentia le are disponibile.
- participa, ocazional, la targuri si expozitii

CERINTE

- studii superioare
- limba engleza (nivel avansat)
- o alta limba de circulatie internationala reprezinta un avantaj (limba germana)
- cunostinte de operare PC
- minim 1 an experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- se pot adauga comisioane in functie de performante

Agentia de Turism Cert Travel a fost infiintata in anul 2008 cu scopul de a veni in intampinarea dorintelor si nevoilor clientilor, intr-un mod cat mai profesional si mai prompt cu putinta. Serviciile prestate la o calitate superioara si preturile competitive sunt obiectivele propuse de catre noi.

Echipa Cert Travel doreste sa asigure clientilor o oferta bine structurata care sa acopere totodata cele mai exigente gusturi si preferinte.

Aria de servicii pe care le oferim cuprinde:
- emiteri de bilete avion pe orice companie aeriana, la tarifele cele mai avantajoase
- rezervari hoteluri in tara si strainatate
- pachete turistice in toata lumea pentru grupuri si turisti individuali
- asigurari medicale/storno pentru calatorii in strainatate
- croaziere
- rent a car