Agent de turism

SC PARADISE TRAVEL AGENCY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica nevoile clientilor
- creeaza oferte personalizate
- se ocupa de realizarea pachetelor turistice
- negociaza cu furnizorii
- isi insuseste in detaliu programele turistice, serviciile de cazare si de transport incluse in oferta agentiei
- face rezervari hoteliere si de transport, gestionand locurile pe care agentia le are disponibile.
- participa, ocazional, la targuri si expozitii

CERINTE

- studii superioare domeniul turismului
- limba engleza-nivel avansat
- o alta limba de circulatie internationala reprezinta un avantaj (ex lb germana)
- cunostinte de operare PC
- minim 2 ani experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

- Salariu decent
- Contract de munca
- Training specializat
- Calatorii gratuite in destinatiile operate de Paradise Travel Agency

Infiintata in 2001, Paradise Travel Agency este o agentie touroperatoare, specializata pe outgoing in destinatiile: Bulgaria, Croatia, Muntenegru, Turcia, Grecia etc. Compania foloseste o platforma de rezervari online si este agent autorizat Dertour Germania.