agent de securitate

BIDEPA EXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

*efectueaza controlul la intrarea/iesirea din depozit a persoanelor si mijloacelor de transport prin verificarea actelor de insotire a marfurilor;
*efectueaza activitati de patrulare;
*protejeaza bunurile impotriva furturilor, avariei, dezastrelor naturale sau provocate etc.;
*inregistreaza evenimentele aparute pe perioada serviciului;
*ia primele masuri pentru prevenirea accidentelor si avariilor pana la sosirea pompierilor, politiei sau altor organe in drept.

Activitatea se desfasoara in obiectivul fabrica DANONE-COLENTINA. Firma DANONE asigura transportul agentilor in Bucuresti (domiciliu - obiectiv).

CERINTE

*studii medii;
*atestat profesional de securitate (se asigura suport pentru inscrierea la cursul de pregatire profesionala);
*seriozitate, onestitate, vigilenta, rezistenta fizica;
*disponibilitate de lucru in ture de 8h, de zi si de noapte.

BENEFICII OFERITE

- bonuri masa
- transport asigurat in BUCURESTI

Servicii profesionale de paza, protectie si monitorizare combinate cu sisteme de supraveghere video si antiefractie