agent de P.I.R. (promovare-informare-recrutare

Asociatia Inapoi la Munca

Job expirat

RESPONSABILITATI

serviciile ASIM Bucuresti sunt unice in acest oras, numai ca din cauza costurilor scumpe de publicitate ne este greu sa le promovam. Devenind colaboratorul nostru puteti castiga pana la peste 5000 ron lunar. Totul depinde de cat de bine si unde va promovati serviciile.

cerinte minime de studii: 10-12 clase
varsta: 18-50 ani

posturi disponibile : 15

In Romania exista foarte multe persoane ce cunosc de peste 2-3,10-15 ani o meserie, dar nu au un atestat de competente profesionale.

In Romania exista foarte multe societati comerciale care nu au angajatii calificati, si prefera sa plateasca spaga si atentii pentru a evita amenzile.

In Romania exista foarte multe persoane ce doresc sa munceasca ca muncitori calificati, beneficiile fiind foarte mari.

In Romania exista foarte multe persoane care nu au timp sa urmeze cursuri de formare profesionala.

pentru toti acestia dvs veti veni cu o solutie.

CERINTE

- munciti in timpul liber
- program foarte flexibil
- colaborare fara salariu de baza
- limita maxima de salariu/luna 10.000 ron
- nu conteaza judetul din care proveniti. Interviurile se sustin in Bucuresti.
- baza de promovare + suport le asiguram noi

- SE ASIGURA TRAINIG DE PREGATIRE (8 ore - 4 zile) gratuit

*job ideal ca job secundar
**job ideal pentru studentii care adora PC-ul sau plimbarile

BENEFICII OFERITE

la obtinerea unor rezultate foarte bune
-telefon servici
-decont cheltuieli transport
-diurna
-avansare in post
-angajare permanenta

DESCRIEREA FIRMEI

evaluarea competentelor profesionale