Agent de Paza - Cod Ref AGP

IPSOS INTERACTIVE SERVICES EUROPE

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Monitorizeaza intrarile si iesirile persoanelor din cladire.
* Se asigura ca angajatii utilizeaza cardurile de acces ori de cate ori intra sau parasesc cladirea
* Noteaza in registrul dedicat datele de identificare ale persoanelor care intra in cladire (altele decat angajatii firmei), precum si orele de intrare si iesire. Se asigura ca aceste persoane primesc la intrare Legitimatie de Vizitator.
* Contacteaza telefonic angajatul/managerul care urmeaza sa fie vizitat, pentru a primi confirmarea acestei intalniri si indruma vizitatorul catre Receptie sau biroul/sala unde va avea loc intalnirea.
* Este responsabil cu pastrarea si completarea documentelor oficiale privind securitatea cladirii (Registrul de intrari-iesiri, Raportul de activitate, etc.)
* Se asigura ca toate evenimentele neobisnuite sunt raportate superiorului sau ierarhic, precum si COO.
* Se asigura toate aparatele de aer conditionat, ferestrele si usile sunt inchise pe parcursul noptii.
* Activeaza/dezactiveaza sistemul de alarma al cladirii la orele stabilite
* Primeste si pastreaza cheile usilor de acces in birourile din cladire.
* Are responsabilitati in ceea ce priveste prevenirea si stingerea incendiilor.

CERINTE

* Minim 1 an experienta pe o pozitie similara.
* Serviciul militar satisfacut
* Buna memorie vizuala si o foarte buna atentie la detalii
* Cunostinte de legislatie privind securitatea cladirilor, persoanelor si bunurilor (333/2003)
* Fara cazier

BENEFICII OFERITE

Daca te potrivesti cu profilul cautat de noi si doresti sa te alaturi unei companii multinationale in plina expansiune, asteptam CV-ul tau si o scrisoare de intentie prin care sa motivezi alegerea facuta si sa ne convingi de capacitatile tale la adresa: jobs@ipsos-interactive.com. Nu uita sa specifici in subiectul mesajului: Ref Code AGP.
Doar candidatii eligibili vor fi contactati.

Ipsos se situeaza in top-ul primelor 3 companii de cercetare de piata din lume, este prezent in 49 de tari si isi desfasoara studii la nivel global in peste 100 de tari.
Ipsos a creat un business unitar ¿ cercetare bazata pe chestionar ¿ sustinut prin 5 specializari:
- explorarea potentialului si a tendintelor pietei ;
- testarea de produse si reclame ;
- construirea unei relatii intre producator si consumator ;
- studii de audienta, perceptie si consum media ;
- cercetari sociale si sondaje de opinie.

Ipsos Interactive Services este o structura dedicata cercetarii de piata on-line si functioneaza in doua platforme regionale : America de Nord si Europa.

Pentru sediul sau operational din Bucuresti, IISE angajeaza Agent de paza.