AGENT DE PAZA

AVRIG 35

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Paza si protectie pentru sediul principal al firmei, situat in zona centrala a Bucurestiului;
- Supravegherea parcarii companiei;
- Preluarea apelurilor telefonice si redirectionarea lor catre persoanele solicitate;
- Indrumarea vizitatorilor companiei catre persoanele cautate.

CERINTE

- Liceu absolvit.
- Persoana responsabila, organizata, sociabila.
- Bune abilitati de comunicare.
- Atentie distributiva.
- Experienta intr-un post similar constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Aveti ocazia sa lucrati intr-un mediu de lucru placut si confortabil, intr-o companie dinamica.

Fondat in 1999 de catre patru investitori americani, Grupul Avrig 35 a devenit Leader in dezvoltarea de proiecte imobiliare pe piata romaneasca. Bazandu-se pe vasta experienta internationala a actionarilor si specialistilor sai, Grupul investeste si dezvolta proiecte imobiliare ambitioase. Printre acestea se numara constructia de centre de afaceri, renovarea la standarde occidentale a unor ansambluri imobiliare si relansarea lor pe piata, managementul si operarea cladirilor de birouri. Printre proiectele reprezentative ale Grupului, se numara:

- Charles de Gaulle Plaza, Bucuresti
- Avrig Business Center (ABC) Bucuresti
- Sedii Raiffeisen Bank, in 18 orase din Romania
- Noul sediu Lafarge din Bucuresti
- Ambasada Canadei din Bucuresti
- Berthelot 59, Bucuresti

Pentru informatii suplimentare despre Grup, va rugam sa accesati www.avrig35.ro